| Diana2612 a întrebat:

Stie cineva unde imi pot face gauri in urechi cu acul in Iasi?

3 răspunsuri:
| SSS a răspuns:

La bijutier de obicei, o sa coste cam 40 de lei, 20 de lei perechea de cercei medicinali(pe care trebuie sa-i porti o perioada) si 20 de lei gaurile.

| Moon1997 a răspuns:

Mai bine cauta cu pistol e mult mai eficient si in fractiune de secunda ai si gaura si cercelu in ureche..succes big grin nu ti-am zis u de poti gasi ca nu cunosc iasul

| Diana2612 explică (pentru Moon1997):

Mi-am facut gauri cu pistolul dar in lobul urechii, eu intreb de ac pentru ca am citit peste tot pe internet ca in cartilajul urechii este mai bine sa se faca gaura cu acul ca sa nu se distruga cartilajul si sa nu creasca sansele de infectie, eu acolo vreau sa imi mai fac.