| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa imi creasca si mie parul mai repede si imi fac o masca acasa din ulei de masline, 2 oua, ulei de ricin, miere si o solutie cu petrol de la gerovital. Cat de des pot sa imi pun aceasta masca? ca nu as vrea sa ii fac ceva parului. Si voi ce masti mai stiti pentru cresterea parului?

Răspuns Câştigător
| dulcykaLy a răspuns:

Cred ca 1/pe saptamana ar fi ok. Unii zic ca 1 data/ pe luna. acum cum preferi si tu. eu folosesc ulei de ricin.