| oBuburuză a întrebat:

mi-am luat ulei de ricin pentru par sa imi creasca mai repede … voi mai stiti alte chestii / masti pentru cresterea parului!

2 răspunsuri:
| William a răspuns:

Poate suna cam aiurea dar daca tragi de par destul de tare s-ar putea sa creasca.

| DudyyGreen a răspuns:

Eu nu`ti recomand uleiul de ricin cum ti`l recomanda toata lumea!
Eu iti recomand sa iei 3 luni de zile vitamina A, cate 1 pastila sau 2 pastile/ zi timp de 2 saptamani. Pauza o saptamana si reiei big grin.
Tratamentul cu vitamina A iti face parul mai lung, unghii mai sanatoase, piele fina, tenul mai curat!