| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar(de pe net)o paleta de farduri buna dar nu stiu de care.Ma gandeam la cea cu 120 de culori dar are multe culori...stridente...pe care nu cred ca le-as folosii precum rosu, galben etc. Imi puteti spune un site de incredere de unde as putea achizitiona o paleta buna si cat de cat ieftina? Multumesc! :*

Răspuns Câştigător
| Krisha a răspuns:

Http://www.pensulemachiaj.ro/......un-6871490 Aceasta este paleta cu culori neutre, din care poti forma orice tip de machiaj astfel incat sa nu pari foarte strident machiata, eu as merge pe aceasta dar cum nu toata lumea are aceleas gusturi ca ale mele iti voi arata inca una http://www.pensulemachiaj.ro/......d-6871517, aceasta are predominant culori stidente dar si culori pale/neutre. Oricum te poti uita tu pe site, au foarte multe modele. Firma Fraulein este foarte buna, eu le folosesc cam de 1 an, bineinteles folosesc si alte tipuri dar acesta mi se pare perfect. Pe acel site pretul este de asemenea foarte accesibil. Transportul cred ca e cel mai accesibil din toate site-urile de farduri : 10 lei prin Posta Romana si iti vine comanda in 2-4 zile sau prin livrare rapida 15 lei si iti vin produsele la usa in 24 de ore. Sper ca ti-au fost de ajutor aceste informatii!