| TheMusicBoy a întrebat:

In ultimele zile ma gandeam sa imi cumpar o paleta de farduri si am gasit una perfecta, se numeste Make-up Revolution Reloaded Marvellous Mattes, dar am o singura nelamurire: stiti cumva in ce magazin as putea sa o gasesc? Deoarece nu ma incred in site-urile de le care ar trebui sa le cumpar. Apropo, daca stiti ceva paleta in stilul celei pe care o doresc(una care cuprinde cele 7 culori ale curcubeului dar care sa fie si la un pret accesibil) astept sa imi raspundeti! Multumesc anticipat!

14 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ia-o de pe notino, elefant, 1001 cosmetice, am cumpărat de pe ele și pot să garantez pentru ele. nu văd de ce le-ai căuta în magazine când le iei mai ieftin de pe net

| TheMusicBoy explică (pentru Adry05):

Cu transportul tot la acelasi pret ajung si cu cele din magazin dar asa ma asigur ca nu se intampla nimic dar pana la urma am decis sa le achizitionez de pe notino!

| Sonia822 a răspuns:

Www.pensule-machiaj.ro Daca esti baiat, las-o balta :))

| TheMusicBoy explică (pentru Sonia822):

Si ce daca sunt baiat?

| Sonia822 a răspuns (pentru TheMusicBoy):

Mi-era frica sa nu cumperi pentru tine tongue

| TheMusicBoy explică (pentru Sonia822):

Pai pentru mine cumpar

| Sonia822 a răspuns (pentru TheMusicBoy):

Ma gandeam ca ai o gacica, cand colo - ce sa vezi, ai un gagiu

| TheMusicBoy explică (pentru Sonia822):

Nu am nici din acela laughing

| dragodana a răspuns:

Salut!
Sunt fan Makeup Revolution.Am 2 palete din gama Reloaded(Deep Dive si Velvet Rose). Cauta pe parfimo.ro.Acolo sunt cele mai ieftine.
Cat despre culorile mate de la Makeup Revolution:neah.Sunt prafoase, au prea mult pigment, deci atunci cand ma demachez(chiar si cu baza de machiaj pentru pleoape) ramane pe pleoape.Mie imi plac mai mult cele metalice.
Poti sa mai cauti din gama Reloaded.Sunt multe palete.
Apropo, de ce iti trebuie daca esti baiat?

| FolosescTpu a răspuns:

Poti sa comanzi de pe notino. Sunt originale din cate stiu eu si cred ca asa si este avand in vedere ca au magazine prin mall-uri.

https://www.notino.ro/......-15948060/

| TheMusicBoy explică (pentru FolosescTpu):

Mi-as comanda, dar alta problema dintre ale mele este ca eu personal nu am card si nu pot pune pe cardul parintilor deoarece sunt baiat si mna...

| FolosescTpu a răspuns (pentru TheMusicBoy):

Pai poti plati la livrare. Alegi optiunea de ramburs

| Aasdfghj a răspuns (pentru TheMusicBoy):

Buna! Si eu recomand Notino. Poti spune ca e un cadou pentru o prietena sau ca o ajuti sa comande si ca ti-a dat ea bani cash fiindca ai ei nu au card.

| Aasdfghj a răspuns (pentru FolosescTpu):

Buna! S-ar putea sa nu mai mearga momentan optiunea de plata ramburs. Am patit asta de cateva ori in aceasta perioada.