| Alinaivan14 a întrebat:

Buna, as vrea sa imi fac si eu codite afro, stie cineva cat m-ar costa si unde as putea sa mi le fac? FUNDITA

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La un salon de coafura si pretul este strict in functie de cate de lung este parul tau si cat de mult dureaza impletirea lui.
Unele coafuri dureaza 10-12 ore, ca atare, pretul este pe masura timpului in care ti se tot impletesc cozile.

| PinkDust89 a răspuns:

La salon. Și depinde și de părul tău prețul, că dacă vrei/ai nevoie de extensii, prețul va crește semnificativ.