| NothingPersonal a întrebat:

Salut, as vrea sa imi impletesc parul sa-mi fac codite afro...stie cineva cam cat costa?

4 răspunsuri:
| andreeafrumoasa a răspuns:

40-20de lei

| Catalinaaa030996 a răspuns:

Hei buna! Eu fac impletituri de diferite feluri si codite afro! Preturile in salon sunt mari( 400 de ron cu extensii -250 de ron fara extensii) Eu sunt din Bucuresti. Pretul meu este de 120 RON. Numarul meu este 0722217414. Daca te intereseaza, contacteaza-ma! ( p.s. nu se poate lua 20-40 de ron,deoarece este foarte multa munca, pe langa gel, elastice, pe care trebuie sa le aiba cel care le face, dureaza in jur de 3-4 ore, nu cred ca sta cineva sa le faca pentru 40 de ron). Astept raspuns.

| Ivonel_Ivo_1992 a răspuns (pentru Catalinaaa030996):

Vreu si eu codite afro cum pot lua leg cu tine, ca pe acel nr nu raspunzi?

| Ivonel_Ivo_1992 a răspuns:

Buna Catalina, vr si eu codite cum pot lua leg cu tine k pe acel nr ti am lasat msg si nu am primit rasp.