| stfbaaa a întrebat:

Buna!
As vrea sa imi fac un tricou personalizat..Si as vrea sa imprim o imagine cu "like a boss"(stiti voi, 9gag)..doar k as vrea sa fie fata si cu parul negru sau maro, nu blonda. unde pot gasi o imagine intreaga doar cu ea? fara alte figuri pe acolo.
scuze categoria..si dau fundahappy

Răspuns Câştigător
| StayPositive a răspuns:

Da pe memegenerator.com si creeaza-ti-o tu pe Derpina cum vrei. Daca stii cum sa postezi comicuri amuzante pe 9gag stii sa faci si treaba asta.

2 răspunsuri:
| ashtray a răspuns:

Si ce cauti pe categoria dragoste si sex?

| stfbaaa explică (pentru ashtray):

Wtf..care e problema ta? Era sa zic ce fac eu pe dragoste si sex acum.
Shut up!