| ciufiXXXXXX a întrebat:

as vrea sa imi iau o placa de intins parul.
ceva idei? care sunt cele mai bune dar sa nu depasasca 170 leibig grin

Răspuns Câştigător
| AnemonaP a răspuns:

Remington S1005 Placa de intins parul 92 lei
Remington S1051 Sleek & Curl Placa de intins parul 147 lei
Remington S2002 Placa de intins parul 92 lei
cam astea sunt ca celelalte sunt de la 2 mil in sus

8 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Am auzit ca marca Remington e cea mai buna si am vazut ca se gasesc la Carrefour la un pret in jur de un mil. jumate.happy

| Awndre a răspuns:

Eu recomand placile Remington. Sunt bune si la un pret rezonabil.
Funda?

| Bbbloxber a răspuns:

Orice placa ai lua sa nu iei una din metal! Arde rau parul!
Incearca una din ceramica!

| Comoaracasei a răspuns:

Philipps sau Braun, sunt super OK.

| MimiShor_3518 a răspuns:

Buna. Eu am luat-o de la DOMO. e buna. am dat 50 lei happy (anul trecut) :*. Dar si cele de la ELTON sunt bune, tot in jur de 50-60 lei.happy

| fairytale a răspuns:

Http://www.compari.ro/placa-de-intins-parul-c4209/remington/ uite aici gaseti placa Remington dupa mine este buna o colega de-a mea are si zice ca este foarte buna si nu este nici chiar asa scumpa poti sa o gasesti sub un mil sper sa te fi ajutat

| ilegale a răspuns:

Eu folosesc de la carrera si e suuuuuper buna si am ddat pana intr. un mil pe ea sincer chiar merita happy

| Inamicul a răspuns:

Philipswinking