| Caroline_6911 a întrebat:

As vrea sa imi recomandati o tunsoare.Am fata rotunda, parul negru si cu foarte, foarte mult volum.Momentan este cu o palma si ceva sub umar, tuns filat.Sincer,m-am saturat de el filat asa ca as vrea o tunsoare pentru par cu volum, care de preferat sa mai taie din volum, lungime:mediu sau scurt.Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| pinguin_2568 a răspuns:

Pai daca ai fruntea ceva mai mare iti recomand sa te tunzi bob sau cleopatra daca o ai mai mica oti opta pentru aceste tunsori doar ca fara breton! Cu siguranta una dintre acestea ti ar potrivi poti opta chiar si pentru breton intr-o parte! Sper sa te ajute...