| Larisaaaa a întrebat:

Este adevarat ca sapunul de casa regenereaza parul?

Si inca o intrebare ...am parul des, stiti cumva ce pot sa ii fac sa nu mai fie des? De tuns, m-am tuns mereu din volum...am parul mai jos de umar. Este cret si des, m-am saturat sa-l tot fac cu placa.
Ma puteti ajuta? cu un sfat ceva... Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| Stefan89 a răspuns:

Nu este adevarat ca sapunul de casa regenereaza parul.Contine lesie, soda caustica, acestea ard.Prin urmare distruge parul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine tot e des parul, dar mie imi place! mai ales cind il indrept cu placa, eu te sfatui sa -l pastrezi asa nu-l rari ca il strici happy multe fete ar dori par des!winking