| MarryBlue a întrebat:

ce tunsoare recomandati pentru fetele cu fata rotunda?confused par lung (drept ori filat) sau par scurt?

5 răspunsuri:
| Nicole a răspuns:

Salut.
Parul mai lung la fata rotunda arata mai bine, garantez.Cel mai bun caz e drept.
Pa, pa.

| Elena1994 a răspuns:

Eu cred ca unei fete cu o fata mai rotunjoara i-ar sta bine cu parul pana la umeri si drept. happy

| kissyou a răspuns:

Pai.ti-ar sta foarte bine parul filat si cu breton intr-o parte sau bob dar nu foarte scurt, ti-ar sta bine si cu parul drept dar cu conditia sa nu ai parul foarte des
Uite aici cateva tunsori pentru fata rotunda poate te mai inspira putin: http://www.beautyrevealed.ro/catalog-tunsori-fata-rotunda/

| zuza1000 a răspuns:

Si eu am fata rotunda si m-am tuns in scari cu breton pe o parte in V si chiar ma avantajeaza♥

| MarryBlue explică (pentru zuza1000):

Eu sunt tunsa filat, cu breton drept si parul pana la umeri...dar vreau sa imi las parul lunghappy