| alexutzaa_1567 a întrebat:

Buna as vrea sa ma angras. ce pastile imi recomandati? foarte bune

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cum să îți recomandăm noi pastile de îngrășat?
Mănâncă cât mai sănătos și practică un sport!
Pa, pa.

| ღβ3b3LuSa a răspuns:

Buna!
Nu trebuie sa iei pastile poti sa bei calciu sau vitamine pentru ca iti da pofta de mancare.
Sau sa mananci multe calorii.
Si sa nu sari mesele.
Sper ca am ajutat:*

| treipuncte a răspuns:

Ia proteine

| StefanJobs a răspuns:

Mancare multa si nesanatoasa, nu mananci la intervale regulate si nu faci miscare in plus. De ce sa iei pastile? Mai simplu asa.

| eu_2937 a răspuns:

Orice cu drojdie de bere.sunt cele mai recomandate de medicwinking

| alexutzaa_1567 explică:

Pai si de unde pot cumpara drojdie de bere si cum so folosesc?