| Contreras_Graciela_1989 a întrebat:

As vrea sa slabesc.Va rog sa imi recomandati niste pastile bune pentru slabit si eficiente.

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista pastile bune si eficiente de slabit, daca existau, de mult aratam cu totii perfecti.
Exista ambitie sa manci mai putin si sa faci sport serios, ca sa dai jos, surplusul de kilograme.

| lpavel a răspuns:

Iti recomand eu 2 :
1- maiputinamancarime si
2- maimultamiscafundulime!
Astea 2 garantat te vor ajuta! big grin

| Lostlyric a răspuns:

Încă nu s-au inventat pastilele care să încorporeze câteva mese sănătoase și exercitii sportive în ele. Dar, dacă se vor inventa, pe acelea ți le recomand. Mi-a zis mie cineva din branșă ca ar fi revoluționare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Minim 2 litri de apa zilnic
Sport
Mai puțin mâncat
Mai puține dulciuri si grăsimi
Mănâncă paine mai putina de preferat sa fie neagra
Mănâncă putin și des dar nu prea des că strica.

| anonimaalee29 a răspuns:

Nu mai bine faci sport? Este mult mai sigur. Dar daca nu ai voie sau nu ai timp incearca sa mananci mai putin, si multe fructe, legume si apa.

| ririsa a răspuns:

Te pui frumos si incepi o alimentatie cat de cat decenta si te apuci sa faci sport, ce vrei mai simplu de atat? cu ce crezi ca te ajuta pastilele alea? fac ele miscare pentru tine sau?

| Balanica12 a răspuns:

Eu sincer iti spun, foloseste pastila saracului (foamea) si mult sport. Nu folosi pastile nu e sanatos, mult mai eficient este sportul. Atat am avut de spus. Mersi!

| mucificatorul201 a răspuns:

1. Trebuie sa ai 3 mese pe zi si echilibrate ca organismul sa se obisnuiasca.
2.iti recomand aplicatia "home worker" care nu doar vei slabi, dar vei avea si muschi.Doar ai grija cu setarile sa fie pe incepator
3. Stai departe de ZAHAR si FAST FOOD alea te ingrasa foarte mult
4.fa aceste lucruri timp de vreo 3 luni si vei vedea schimbarile
PS pastilele de slabire iti poate reduce nr de neuroni si este EXTREM de nociv pentru organism si poti muri happy
Bafta, vei avea nevoie