| petriinna a întrebat:

pentru cei care au luat pastile memo plus, sunt bune, recomandati?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
11 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Nu mai tin minte, am uitat!
confused

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie luate cu o saptamana chiar 2 inainte de examene sau de a invata ceva mai mult, cum este la examenul de bacalaureat, da sunt bune, recomand am folosit si folosesc.

| Mikhtarian a răspuns:

Da,dar trebuie luate cu pauza.
Nu lua in fiecare zi, ia si tu odata la 4-5 zile

| marinaa9 a răspuns:

Sunt o prostie, nu incerca, dai banii degeaba

| marinaa9 a răspuns:

Nici o pastila sau vreun remediu minune nu te poate face sa devii mai destepthappy parerea mea

| petriinna explică (pentru marinaa9):

Pastilele sunt pentru o mai buna concentrare ...am zis cumva ca vreau sa devin mai dseteapta?winking

| marinaa9 a răspuns (pentru petriinna):

Greseala mealaughing

| Jackson_Andreas_1997 a răspuns:

Nu ncerca! Am incercat eu si sunt o prostie...Din nefericire vei da bani degeaba.Nu ti le recomand

| geotechnical a răspuns:

Te ajuta sa te concentrezi mai bine, asta nu inseamna ca daca iei o sa citesti odata si o sa stii tot laughing) ele te ajuta intr-o anumita masura, eu le folosesc si chiar m-au ajutat.

| anonim_4396 a răspuns (pentru geotechnical):

Stiam ca pentru asta...doar nu vreau sa le iau ca sa devin mai desteapta, am intrebat doar ...am zis cumva ca vreau sa citesc o data si sa stiu tot?!

| Mihaela_Ichim_1996 a răspuns:

Da dat trebuie sa te ti de ele happy