| ajutor321 a întrebat:

Bună,aș vrea să mă decolorez, dar dacă mă decolorez cu pudră îmi va ieși parul în mai multe culori de blond,și aș vrea să știu dacă prepar pudra decolorata și după acea îl adaug în sampon sau în balsamul de păr, se mai decolorează parul sau nu?

4 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Cea mai mare greșeala sa te decolorezi acasa, îți strici complet parul. Aceasta procedura se face NUMAI la salon.
Normal ca nu, cum sa te speli cu decolorat?! In ritmul asta chiar îți vei distruge parul de tot.

| Catrice a răspuns:

Ma întreb oare de ce decolorantul se ține 20 minute să-și facă efectul dacă se putea folosi în loc de șampon thinking

| Genevaaa a răspuns (pentru Catrice):

Pai si poate ține 20 de minute samponul

| Catrice a răspuns (pentru Genevaaa):

Da,chiar...dacă nu ar fi diluata și nu și-ar mai face efectul.