| Roobeertaa a întrebat:

As vrea sa ma fac pe dedesubt roz,cu tinctura de castelani, dar am parul blond, zilele trecute mi-am facut varfurile de la extensii si a iesit visiniu-roz..as vrea sa-mi iasa roz deschis nu visiniu sau alte tente spre roz... daca stiti prin ce metode ar iesi mai roz as fi happy big grin Funda pentru raspunsul care si functioneaza, multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| Xtal a răspuns:

O sa iti raspund la intrebare cu o alta intrebare.De unde ai extensiile? Si sunt din par uman? Si eu nu iti recomand sa iti vopsesti parul cu tinctura ca o sa iasa rau si o sa murdaresti toata casa, ce zici de :http://www.gotica.ro/......e-Red.html
culoarea e inchisa dar o poti dilua cu balsam de par.

| Roobeertaa explică (pentru Xtal):

Da eu am extensii din salon, sunt foarte bune, si m-am facut pe dedesubt roz, cu tinctura..si in loc de balsam am bagat masca de par si am amestecat, si spre surprinderea mea a iesit superlaughingMultumesc oricum.

2 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Incerca sa amesteci cu niste apa.