| Lady a întrebat:

:)

As vrea sa ma tund precum tipa din videoclipul de mai joc.:X
http://www.youtube.com/watch?v=rrlDSajseYg&feature=playe r_embedded

Credeti ca mi s`ar potrivi avand in vedere ca port ochelari si am fata rotunda? Imi alungeste fata?

Cum ar trebui sa-i spun coafezei sa ma tunda incat sa inteleaga si sa nu iasa un dezastru?:-?

Multumesc:*

Răspuns Câştigător
| nataliam a răspuns:

Da, iti alungeste fata, de fapt, asta este tunsoarea, zic eu, ideala pentru fata rotunda. Iar ochelarii cred ca ii dau tunsorii un farmec aparte. Dar trebuie sa fii constienta ca tipa are parul drept (natural sau cu placa). Daca il ai ondulat, nu`ti va sta asa in niciun caz, se va ondula, mai ales ca e si filat. Parerea mea, du-i o poza, ca sa fii sigura ca intelege ceea ce vrei sa spui.
Coafezei trebuie sa-i spui sa te tunda filat, cu breton lung, pe`o parte, asimetric.Roag`o sa fileze calota foarte-foarte mult, dar sa pastreze treapta de jos a parului la lungimea actuala.

3 răspunsuri:
| allleeeee a răspuns:

De obicei parul lung si cu breton intr-o parte alungeste fata.
Poti sa faci o poza viedeoclipului cu Print Screen depe tastatura unde te duci in Paint si dai Paste.
O scoti la imprimanta si te duci la coafor.Sau pui pe telefon.

| cornel a răspuns:

Sa te tunda cu bretonul pe o parte

| Zero a răspuns:

Lady din cate am vazut in videoclip fata era tunsa pe deasupra mai scurt si lasat parul din spate mai lung big grin si restul era normal acum depinde de tine cum vrei sa ti-l faci :d dar cred ca ti-ar sta foarte bine si cu ochelari big grin pup :*