| Lady a întrebat:

:)

As vrea sa ma tund precum tipa din videoclipul de mai jos.:X

http://www.youtube.com/watch?v=rrlDSajseYg&feature=playe r_embedded

Credeti ca mi s`ar potrivi avand in vedere ca port ochelari si am fata rotunda? Imi alungeste fata?

Cum ar trebui sa-i spun coafezei sa ma tunda incat sa inteleaga si sa nu iasa un dezastru?:-?

Multumesc:*
[ma scuzati ca am repetat intrebarea!:d ]

Răspuns Câştigător
| NiceBaby a răspuns:

Foarte draguta tunsoarea si cred ca iti va sta bine daca ai parul drept. Iar daca e ondulat sau putin ondulat va trebui sa ti-l indrepti cu placa ca stea bine.La mine e aceeasi situatie si nu sunt prea multumita.
Daca ai parul drept nu iti va parea rau.
Poate frizura emo sa-i spui la frizer.Seamana.Eu personal nu sunt specialista mare in frizuri.

Succes!

4 răspunsuri:
| BRoxana a răspuns:

Bubz beauty, trebuie sa ai parul destul de mare ca sa-ti stea ca ei, trebuie sa il intinzi zilnic, eu zic la fata rotunda breton drept, e genial am o colega ce are parul asa gen breton drept si par filat, arata genial http://i44.photobucket.com/albums/f35/unforgetttable/haircuts/86.jpg, mai ales daca porti ochelari, bafta

| anad a răspuns:

Da, parul lung alungeste fata rotunda. "Tunsoarea ideala pentru femeile cu fata rotunda este tunsoarea in scari - cu scari care pornesc din dreptul barbiei. Suvitele lungi alungesc forma fetei si ascund pometii rotunzi." Pentru modele de coafuri si indicatii la http://www.divahair.ro/......ta_rotunda

| cristina a răspuns:

Super tunsoare

| CM7YRE a răspuns:

Eu cred ca ti s-ar potrivi :p