| anonim_4396 a întrebat:

Crede-ti ca mi se potrivește tunsoare tipei din clip http://www.youtube.com/watch?v=rrlDSajseYg&feature=playe r_embedded ( la început când are parul desfăcut)?¿ Eu pot ochelari am fata ovala, în fine uitați-va la poza de la profil
Ce ziceți mi se potrivește?¿
Si când ma duc la coafor cum sa ii explic coafezei sa ma tunda asa?

Răspuns Câştigător
| mariaw a răspuns:

Chiar frumos. Pai e un breton asimetric filat cam de la baza nasului, iar in spate putin inscarit presupun, nu prea se vede

3 răspunsuri:
| Lady a răspuns:

Asa vreau si eu.:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ia o poza cu tine si asa va intelege perfect :d

| BabyLove_7970 a răspuns:

Si eu as vrea o tunsoare de genu asta, dar nu stiu cum sa ii spun coafezei sa ma tunda laughing o sa urmaresc intrebarea poate am noroc big grin