| Deby2 a întrebat:

as vrea sa ma vopsesc, si as vrea sa folosesc vopseaua syoss-roscat intens sau vopseaua de la kallos glow 766 ( culoarea parului meu este saten ). Nu ma pot hotari care dintre vopsele este mai buna, daca ati putea sa imi dati niste sfaturi as fi recunascatoare. Multumesc anticipat si sarbatori fericite! :*

3 răspunsuri:
| Katoky a răspuns:

Buna!
Inainte sa te vopsesti poti folosi un nuantator care se duce la cateva spalari si vei vedea cu care culoare iti sta mai bine, iti dau un link de unde il poti achizitiona si scrie despre aplicarea lui:http://www.compari.ro/......?/Jump.php
Te pup!

| cecilia123 a răspuns:

Cel mai bine este sa folosesti o culoare aproape de culoarea parului tau, asa o sa-ti stea bine.

| TraficCuCaramele a răspuns:

Faci cum crezi... am auzit ca vopselele syoss se decoloreaza repede de obicei.