| cristina93 a întrebat:

Vreau sa ma vopsesc roscat. Am mai fost vopsita, tot roscat de vreo 3 ori, dar acum vreau sa imi iasa un roscat mai intens. credeti ca vopseaua asta http://www.envy.ro/......L-rosu-464 va iesi bine, acum culoarea mea este un saten deschis. Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Choco a răspuns:

Nu`ti recomand deloc sa folosesti vopsele de la Palette. eu am folosit de mai multe ori. si nu imi prindea calumea culoare si imi mergea jos dupa cateva spalari. cele mai bune vopsele de par is cele de la Garnier sau Londa. eu astea le folosesc si tot timpu mi-a iesit o culoare frumoasa si a si tinut mai mult. bafta :*

2 răspunsuri:
| pinkdark a răspuns:

Da, cred ca va eshi foarte bine.

| motanu24 a răspuns:

De cele mai multe ori depinde si de parul pe care este aplicata vopseaua eu cred ca vopseaua de la palette e destul de buna...succes