| laura_9178 a întrebat:

Vreau sa ma vopsesc roscata si acum sunt un saten inchis.nu stiu ce vopsea sa volosesc thinking voi ce ma sfatuiti?
ma gandeam la syoss dar am auzit ca la ploaie se scurge sau vopseaua kallos pe care aveam de gand sa o amestesc cu oxidantul kallos ca sa iasa culoarea dar e cam ieftina si nu stiu cat de buna e straight face

Răspuns Câştigător
| Isabelamaria21 a răspuns:

Pai sa iti spun ceva Kallos este cea mai buna vopsea mama cu ea se vopseste.

3 răspunsuri:
| Lery a răspuns:

Pentru culoarea parului tau cumpara cea mai deschisa culoare de roscat!

| ѕოiℓε01 a răspuns:

Nu stiu cat de buna este vopseaua de la syoss. eu nu am folosit dar am avut sampon de la aceasta firma si am fost profund dezamagita. Acum nu stiu daca este la fel si vopseaua oricum depinde si de tipul de par pe care il ai. Eu zic sa folosesti de la garnier sau l'oreal.

| TRN a răspuns:

Depinde roscat inchi sau mai deschis?