| ge0rgianna a întrebat:

as vrea sa mi cumpar o placa de intins parul... dar nu stiu care nu arde foarte rau parul! si as vrea sa nu fie foarte scumpa(maxim 250 ron). multumesc :*

7 răspunsuri:
| Baiaaanca a răspuns:

Sa fie o placa de ceramica.alea nu ard parul.am 2 si stiu astawinking

| hai_si_tu a răspuns:

Probabil ai sa gasesti o placa care nu arde, pentru ca nu indreapta bine, mai ales atat de ieftinahee hee. Potzi opta pentru o metoda mai putin riscanta. un feon si o perie de coafat sau putem ramane si la ideea ta cu placa dar sa folosesti ceva de protectie, umed, inainte sa incepi sa-l intintzi pentru a nu-l arde...si atunci poti sa-ti cumperi ce placa vrei.

| hai_si_tu a răspuns:

Uuu, 250 ron :d...cu banii astia ai sa gasesti o placa pe placul tau. Cauta pe net.

| Didii15 a răspuns:

250 ron?

Cele din ceramica sunt cele mai pune si nu ard parul:*. gasesti la ce preturi vrei tu.si mai bune si mai rele.eu mi-am luat acum 3 anii la 50 lei. si o am si acum si e fff buna:X.acum s'au mai scumpit da' vezi tu ce gasesti:*

Take care!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti vand eu o placa grozava dc vrei, 100 ron e profesionala cumparata din anglia de la salon NICKY CLARK. e super placa.eu am doua am primit_o gratis cumparand_o pe cealalta. dc te intereseaza astept mail la p.alexandra39@yahoo.com

| ge0rgianna explică:

Nu credeam ca 250 ron este ieftin pentru o placalaughing

| gossipro a răspuns:

Poi cu 250lei iti iei profesionala... Dar nu exista placa de intins parul care nu arde parul. Toate sunt asa.