| K9pInKuTzZaThA a întrebat:

As dori sa imi cumpar o placa de intins parul si ma contrazic cu mama pentru. ca ea zice ca imi arde parul, iar eu ii siz ca nu chiar im iarde parul o placa de intins parul?sadsadsad

10 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

E mai bine natural
Eu unu dupa ce ma spal pe cap laughing
Zici ca am facut al 2 razboi mondial
in prima zi e nasol dupa dejahappy se aseaza'
Dar nu as folosi placawinking
eu unu ma tem sa nu imi ard parul si cu feonu lol
dar mite cu placa:-s happy
Daca vrei sa te tunzi scurt baietestelaughing) joacate cu placa' eventual te joci cu focubig grin

| Deny1333 a răspuns:

Dacă ţi-l întinzi zilnic de 2-3 ori, se deteriorează şi se poate arde, o să-ţi cadă. dacă nu, nu sunt probleme. happy

| andreeutzaa a răspuns:

Da,arde parul, il deterioreaza si in plus o sa iti cada si in cantitate mai mare de obicei.Eu una, am folosit placa de par 1 an, oadata pe saptama si devenise foarte aspru.Eu zic sa nu o uzezi si daca cumva vei vrea sa o iei sa uzezi mereu o masca protectiva pentru par si sa nu faci un uz excesiv.

| Candice a răspuns:

O sa-ti arda parul. Te sfatuiesc sa nu cumperi placa. Ai un par foarte frumos din ce reiese din poza ( ambele fete au parul superb )

| Alecssa a răspuns:

Nu inteleg care e intrebare thinking
Aceeasi disputa am avut.o si eu cu parintii si inca o am, dar am mers la magazin si mi.am luat.o din banii mei.
Intr.adevar, placa iti arde parul in timp, incearca sa nu "abuzezi" de ea. Eu ma intind lunea cu 230 de grade si imi tine toata saptamana sau poti folosi un sprei de protectie. NoROCK!

| annna a răspuns:

Remington este f bunawinking

| MadnessCaffe a răspuns:

Da iti arde parul daca te faci des (4-5 ori pe saptamana.)

| Pathetiqua a răspuns:

Ba iti arde parul happy. Dar daca chiar vrei sa iti cumperi placa cumpara-ti si o protectie pentru placa. :d. Daca vrei placa buna cumpara-ti placa Remington happy.

| roxyroxy_1309 a răspuns:

Da parul se arde de la placa.

| Cosciug a răspuns:

Pai placa de intins parul chiar pe principiul asta functioneaza. Trebuie sa iti arda parul ca sa il indrepte/onduleze