| Di7 a întrebat:

As vrea sa-mi fac varfurile albastre,roscate sau verzi sau sa-mi fac parul ombre. Parul meu eeste de culoare maro happy
Va rog sa-mi dati idei,dar fara sa ma vopsesc, tinand cont ca am 12 si fac 13 big grin Ce-a mai tare idee primeste funda

Răspuns Câştigător
| Peaches a răspuns:

Pai ai putea sa iti decolorezi varfurile in asa fel incat ele sa devina blonde (la salon) si le poti lasa asa, sau daca vrei ti le poti colora cu evidentiatoare sau cu albastru de metil big grin Cel putin asa face cea mai buna prietena a mea care e blonda... Oricum, evidentiatoarele si albastrul de metil se duc la prima spalare, dar decolorarea nu. Daca nu mai vrei sa fie decolorate, atunci trebuie sa te vopsesti cu nuanta ta naturala. Crede-ma, la varsta ta am avut suvite roz in tot parul si pana la urma m-am plictisit de ele si m-am vopsit... Sper ca asta te ajuta! Have funwinking

~Roksi