| stefy_8347 a întrebat:

as vrea sa-mi spuneti daca produsele de la :Farmec, Avon, Orriflame, Garnier...sunt de calitate buna, pentru ca as avea nevoie de o crema de fata pentru cosuri sau hidtratare si nu stiu care este buna, si fa cer voua sfatul:d.Promit ca dau fundita la care imi da un raspun cat mai bun!

1 răspuns:
| Nuski a răspuns:

Eu as spune ca toate sunt de calitate dar cel mai bun pentru cosuri/hidratare cred ca este Garnier fiindca ei au tot felul de creme naturale si in special pentru problemele tale.
P. S Eu folosesc Garnier si ma ajuta happy