| skriil a întrebat:

Buna fetelor. ce crema as putea folosi(pentru ten)? O crema care sa imi mentinta in permanenta pe intreaga zi un ten ffoarte fin ca de bebelus, parfum placut si care sa imi ofere o hidtratare f buna?
gelul de curatare pentru cosuri si demachiant si ceva pentru cosuri si puncte negre voi comanda de la AVON. deci? multumesc. FUNDA

2 răspunsuri:
| madducu a răspuns:

Ai grija cu produsele din gama Clean&Clear de la Avon! Mie mi-au provocat doar cosuri si roseata tenuluistraight face.

| aurasauras a răspuns:

Buna,pentru cosuri lotiune cu busuioc de la Cosmetic plant si crema tot cu busuioc de la aceeasi firma, este de fapt gel, iar pentru hidratare ser de la Ecovital este cel mai bun posibil (au mai multe variante).