| ellasweetlollipop a întrebat:

As vrea sa primesc recomandari pentru produse cosmetice de preferinta de la firmele: Avon, Oriflame, Flormar, Sephora si Yves Rocher. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Ooarecare a răspuns:

De la flormar folosesc o paletuta cu 5 culori mate de maro si crem, le recomand, sunt foarte cremoase si destul de pigmentate. De la sephora recomand pudra marifianta sephora, care matifiza dar nu incarca fata, vezi ca o gasesti acum la oferta cu 12, 5 lei redusa de la 49, mai recomand creioanele de ochi sephora waterproof care sunt si ele reduse cu 70% si le gasesti la 6, 5 lei si rujurile persistente care la fel sunt reduse si costa in perioasa asta 12, 5 lei. Avon, Oriflame si Yves Rocher nu folosesc, ti-as recomanda alte branduri.

1 răspuns:
| FashionQueen a răspuns:

Din ce ai enumerat mai sus in afara de Sephora si Yves Rocher celelalte sunt praf. Am facut bube pe toata fata de la fondul de ten de la Flormar si am dat 50 de lei pe el! Iar perlele alea de la Avon sunt groaznice. oh go on