| adriana222 a întrebat:

As vrea sa stiu ce produse cosmetice vi se par mai bune. Avon, Oriflame, Yves Rocher etc? Vreau sa imi cumpar un fond de ten si nu stiu ce ar trebui sa aleg.

Răspuns Câştigător
| LittlemonsterPawsup a răspuns:

Daca vrei calitate alege Yves Rocher. Insa cred ca e mai bun un bb cream, are cam aceleasi efecte numai ca bb cream-ul il si hidrateaza happy il gasesti in farmacii (am unul de la NIVEA si nu m-a dezamagit)

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

L'oreal,Maybelline,Yves rocher, Nivea, Aslavital...

| OnuOnulică a răspuns:

Avon 100%

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Iti recmand sa-ti iei de la L*Oreal cel mai bine.
Te pup!

| lumy4u a răspuns:

L'oreal si revlon sunt cele mai bune, ai grija sa iti alegi fondul de ten potrivit tenului tau

| Iamnotme a răspuns:

Iti recomand fondurile de ten de la Oriflame, Giordani Gold happy Si eu am avut multe, si sunt foarte bune happy

| Alexa843 a răspuns:

Poti sa iti iei un fond de ten bb cream de la Garnier sau Maybelline. Sunt foarte bune!