| BooBU a întrebat:

As vrea sa stiu care este cel mai bun sampon din Ro? Voi ce sampon folositi? Sunteti multumiti? Funda+voturi! MS

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu daca e cel mai bun sampon din Ro dar pentru mine e cel mai bun.Folosesc Nivea(pure gloss sau pur repair,ambele sunt bunewinking ) d ceva vreme si pot sa spun ca face un par super, si nu se mai ingrasa asa repede, scapi si de matreata si ti-l face moale si matasos.
Inceark-l si uwinking

8 răspunsuri:
| Iσαηα a răspuns:

Pai. depinede de par.
Eu folosesc garnier si balsam o crema speciala pentru. repararea firului de par. Da sunt multumita. [Garnier verde.]

| roxana_1364 a răspuns:

Mie personal imi place nivea diamondhappyimi face foarte bine la par...dar ca sa ai un par frumos trebuie sa-l si ingrijesti f bine.balsam dupa fiecare spalare si obligatoriu o data pe saptamana o masca de par (ti-o recomand pe cea cu placenta de la kallos costa un borcan mare in jur de 15 de lei)sau una naturala din galbenus de ou, ulei de ricin si o fiola de vitamina A.si nu in ultimul rand daca folosesti placa/ondulator sa utilizezi inainte un spray impotriva caldurii (syoss)cam atat ar fi.multa bafta

| swee1love a răspuns:

Clear ii cel mai bunwinkingeu il am:*

| Adr1aNNN7 a răspuns:

Clear funda? big grin

| uuSexi a răspuns:

Folosesc panten, schauma, dove, nivea sunt cele mai bune
Sper ca te'am ajutat

| Lorena_8088 a răspuns:

Da.Wash and Go de plante.

| Alecs_5268 a răspuns:

De obicei folosesc Elseve, dar cel mai bun e Gerovital.