| вυттєяƒℓу a întrebat:

Voi ce sampon folositi? Sunteti multumiti de rezultatele obtinute?
Ce sampon mi-ati sugera sa folosesc pentru ai da parului volum, pentru a-l face sa creasca mai repede, pentru ai da stralucire?
Dau [FunditZza];*

5 răspunsuri:
| Ingerash a răspuns:

Eu folosesc head&shoulders si e foarte bun ii da parului volum, stralucire, si e ma sanatos, deci creste mai repede
Fundita?

| cryssbby a răspuns:

EU ZIC sa folosesti dove...este foarte bun, dar te atentionez samponul se potriveste, dar nu stiu daca si la tine adica diferim tu ai alt scalp eu altul... te pup

| ArT_2528 a răspuns:

Eu folosesc dove; x si chiar imi plk mlt; x incerca si uh si vezi daca e bun; x

| Bix a răspuns:

Nivea ceva d genu cu volum:]],.am spalat eu odata p cap cu el mi.a facut paruu cu volum=]]!

| nicoleta211 a răspuns:

Eu folosesc mai nou sampon avon natural sau ceva de genu si nu ma pot plange chiar imi place, inainte foloseam head&shoulders si si ala e destul de bun...acum tu decizi ce folosesti