| Licurikiii a întrebat:

As vrea sa stiu cat ma multe despre Yves Rocher. Am primit prima comanda pe care am dat-o si in catalog am gasit 2 plicuri. Cu ce ma ajuta? Si in cat timp pot da comanda dintr-un catalog? Si cine e familiarizat cu Yves Rocher sa-mi spuna ceva si despre cadourile surpiza si cumpot sa-mi aleg cadourile. Funda! :*

2 răspunsuri:
| Mikiadi a răspuns:

Gasesti aici toate detaliile:
http://www.lirc.ro/tag/yves-rocher/
inclusiv valabilitatea ofertelor si cadourile oferite. Poti lasa intrebari pe blog.

| kittytpu25 a răspuns:

Si eu cumpăr de la Yves Rocher. Poti sa comanzi doar daca este valabil catalogul. De obicei este valabil 3 luni după ce l-ai primit. Cadourile le alegi prin bifarea lor in casuțele de pe fisa de comanda. Pentru mai multe informati ar fi mai bine sa ii contactezi.