| andra7664 a întrebat:

A solicitat cineva un catalog de la Yves rocher? In cat timp l-ati primit?

Răspuns Câştigător
| Nicoleta a răspuns:

Nu mai stiu cat a durat pana a venit catalogul, dar stiu ca am asteptat cam o luna pana a venit comanda.Banuiesc ca tot cam atat ai de asteptat.straight face

2 răspunsuri:
| CodRiNitu a răspuns:

Eu l-am primit dupa o saptamana dupa ce am Solicitat catalogul happy

| sheiku a răspuns:

Catalogul yves rocher ajunge in 24 de ore daca stii unde sa dai comanda :) Prin curierat rapid se poate. Sunt reprezentanti Yves Rocher care sa misca brici si livreaza asa ceva:
uite doar doua situri unde poti comanda asa ceva:
http://www.reprezentantyvesrocher.ro/catalog.html
si http://www.yvesrochercatalog.ro
Este simplu, va inregistrati la ei, va creeaza un cont si apoi daca solicitati va trimit repede repejor ( nu intr-o saptamana) ci in 24 de ore, la usa catalogsi mostre.
Doar ca retineti, catalogul are oferte doar pentru membri sau reprezentantii yves rocher.