| Iulikuutsa a întrebat:

As vrea sa stiu ce pot face pentru a-mi marii bustull. Vreau niste sfaturi utile ..Nu pastile, operatii etc. Fundaa :**

Răspuns Câştigător
| pati2021 a răspuns:

Cica tinctura de marar ajuta! eu am incercat si chiar functioneaza plus ca ajuta si in cazul in care ai o disfunctie hormonala sau menstruatie neregulata!

6 răspunsuri:
| Diavolulestefemeie a răspuns:

Sutien cu push-up

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, cel mai simplu ar fi sa pui cateva kg pe tine. eu, spre exemplu de cand m-am lasat de fumat, am pus 7 kg pe mine, si, DA acum pot spune ca am si sani.

| OskarRM a răspuns:

Freaca-l cu hartie igienica!

| VelvetLight a răspuns:

Flotari facute din genunchi sau normale daca poti. in general orice fel de sport ti'i ridica si ii face mai frumosi.winkingdaca te ingrasi e adevarat ca ii vei avea mai mari, dar de la sport ii vei avea definiti, rotunzi si "tepeni" nemaifiind nevoie sa porti sutiene cu push-up care in timp ii vor face sa se lase si vei arata ca bunicawinking

| AmaliaApetri a răspuns:

Pentru a-ti "marii" bustul( se scrie "mari" cu un singur "i")pot sa te ingrasi putin, grasimea se va aloca si in zona pectorala.
Tampenia cu tinctura de marar nu ar da roade decat daca ar fi vorba de efect placebo, altfel n-are nici o logica.
E vorba aici si de genetica desi nu intodeauna se aplica asta.Se zice ca asa cum are mama ta sanii, asa ii vei avea si tu.Desi mama e aproape plata si pe mine m-a inzestrat Dumnezeu cu o corvada de sani mari.
Poate ca eu intre 12-15 ani( e perioada de crestere, in general ), am fost mai plinuta, apoi am slabit, dar sanii mi-au ramas(din pacate).
Depinde si de varsta ta... daca ai sub 14 ani, nu ai de ce sa te temi...sanii cresc pana la 17 ani, dar chiar mai mult de atat.

| teodora2799 a răspuns:

Cel mai simplu... sutien cu push-up sau daca nu poti sa porti o bustiera cu burete. eu am