| Elenutsa1Ely a întrebat:

Imi puteti spune si mie cum imi pot marii sanii? Stiu ca e cam jenant dar as vrea sa fie ceva natural si sa functioneze rapid...Nu silicoane, operatii sau altceva. Multumesc!

1 răspuns:
| alonet a răspuns:

Sutien cu push up... niste sani mici in haine care sa te avantajeze sunt de mai efect decat sani mari... si uita-te din lateral la sanio tai ai sa ii vezi din alta perspectiva, si rabdare, ca si la 20 si ceva de ani daca e sa creasca vor creste