| StefyTha a întrebat:

Buna as vrea sa stiu cum sa-mi fac bucle fara ondulator funda!

Răspuns Câştigător
| DeutzaRo a răspuns:

E destul de simplu. Dupa ce faci baie pe cap, cand parul mai este umed iei bucati din par si le rasucesti, facand un fel de coculete si le prinzi cu elastice sau agrafe si dormi ccu el asa, iar dimineata le desfaci.Sau ai putea sa incerci sa rasucesti parul pe paie din acelea de baut si faci nod sau ai putea incerca la fel cu servetele.Suna ciudat, dar chiar merge.Conteaza sa ai parul umed, daca nu te speli pe cap il poti umezi cu mana sau sa uzi peria sau pieptanul sa sa te piepteni. Sper ca te-am ajutat.Bafta!

5 răspunsuri:
| BlackEyedGirl a răspuns:

Incearca cu placa sau cu moate din acelea de care se foloseau inainte sa apara ondulatoarele

| TempestUV a răspuns:

Incearca cu bigudiurile.

| alexalexa2000 a răspuns:

Poți în 3 moduri:
-cu placa de îndreptat
-după ce te speli pe cap să-ți împletești părul și să te usuci și să dormi așa
-cu bigudiuri

| LoveIsForEverYoung a răspuns:

Fa-ti-le cu bigudiuri! kiss Sper ca te-am ajutat!