| andreeeeeeeeea a întrebat:

Am fost la salon sa ini aranjez parul pentru o nunta. Am avut niste bucle superbe, si as vrea sa le fac din nou. Problema este ca eu nu am ondulator si nici placa si nu stiu cum sa le fac. Nu vreau sa iasa exact ca acelea dar sa arate bine ct de cat. Ceva idei? Fundita happy

3 răspunsuri:
| georgianaionescu a răspuns:

Ar fi bine sa ti le faci thinking cu bigudiuri mari. si cu un fixativ il aranjezi. SPER K iti este de folos. tongue

| Elle_4800 a răspuns:

Hei. Eu stiu de la o vecina de-a mea ca isi lua fasii din carpe le uda si le punea ca pe post de bigudiu. Dormea o noapte cu ele. Ele fiind udate in bere! Iti iei un tricou vechi sau o carpa tai fasii, le rotesti si rogi pe cineva sa ti le puna iti legi un batic pe cap pana a2a zi de dimineata dupa le dai jos.happy Bafta!

| BlairWaldorf a răspuns:

Pai te speli pe capbatting eyelashesApoi til usuci putin cu prosopul, til dai cu spuma si il pui pe bigudiuribig grinSi il usuci