| tazz4 a întrebat:

As vrea sa stiu daca deodorantul solid si sprayul invisible for blak and white de la nivea sunt bune.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ColorfullButterfly a răspuns:

Da! Sunt bune...Crede-ma si eu le folosesc

4 răspunsuri:
| atomick a răspuns:

Da happy dar daca il agiti s-ar putea ca prima data sa pulverizeze sub forma de spuma, iar in cateva secunde spuma va fi absorbita de subratul tauwinking. Il recomand cu placere.

| MistiqueAngeL a răspuns:

Buna! Eu am folosit deodorantul solid invisible for black and white dar tot mi s-au patat pricourile negretongue.

| KrIsSs_4520 a răspuns:

Sunt bunewinking Iti zic pentru ca folosesc si eu, n-am avut probleme... fundita?batting eyelashes

| Eve_5601 a răspuns:

Sprayul invisible for black &white de la nivea il am si euhappy. Chiar e eficient,asa cum spune si reclama, nu am vazut nici-o urma fata de multe altele, mult mai scumpe si fara nici-un efect.