| AnNuTzZikKaA a întrebat:

as vrea sa stiu daca sunteti de acord sa va dau contul meu pe stardoll si daca vreti sa ma faceti superstar dar nu pot plati dar macar sa-mi faceti rost de multe lucruri de bani si altele haine machiaje,,,

5 răspunsuri:
| Biby a răspuns:

Buna.
A,deci vrei sa platim noi pentru tine? Ca altceva nu-mi explic.laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Pitycot_8635 a răspuns:

Te fac eu ss daca vrei chiar si diamant...si pot face rost de mai multi bani...deci daca doresti sa imi dai contl id: pitycot_pity

| FashionCellia a răspuns:

Doamne nu gandesti?! Dc sa te faca cineva pe tine ss, cand pot sa se faca pe ei?