| NicoleB a întrebat:

As vrea sa va întreb ceva... Încerc de câteva zile încoace sa îmi ondulez parul la baza. Nu tot parul doar la baza!
Nu știu cum sa fac asta și vreau sa va întreb pe voi. Poate ma puteți ajuta.
Mulțumesc anticipat

2 răspunsuri:
| ICanSeeAll a răspuns:

Pai cu placa mi-l fac eu si iese foarte bine. Cauta tutoriale pe net. Scrii la google par ondulat cu placa sau ceva de genul. Mult succes!

http://forever-twilight-fan.blogspot.com/

| love999 a răspuns:

Pur si simplu ia ondulatorul si lasa-l un pic sa se inchinga si aplcal la baza!big grin