| Toxic96 a întrebat:

De cateva zile incoace eu si prietena mea nu mai vorbim la fel de mult ca la inceput...Tin foarte mult la ea si nu vreau sa o pierd asa ca imi fac griji ca poate nu mai este atrasa de mine...ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| ZeePinkStar a răspuns:

Buna happy Incearca sa vb deschis cu ea, poate are ea niste probleme personale si se inchide in ea si asta te poate afecta si pe tine si relatie. Cheia e sa vb deschis, daca ea s-a distantat, sa aflii motivelehappy Daca zici tu ca poate nu mai e atrasa sa gasesti o solutie, sa schimbi ceva ce nu-i place. Deci baftahappy

3 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Vorbeste omule cu ea

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu vreau să te dezamăgesc, dar e posibil ca locul tău să fi fost deja ocupat de o altă inimă... căreia i se dedică (acum) total. Așa cum ți se dedica ție cândva. Fii demn, renunță dacă nu mai e nimic de făcut.

| CNicoleta a răspuns:

Cand o fata e distanta, mai mult ca sigur ai facut ceva care a pus-o pe ganduri...asa ca iti recomand sa iti amintesti daca ai facut ceva suspect laughing Eu zic sa o dai gata cu putin romantism : da-i un trandafir + o scrisoare in care ii spui cat de mult o iubesti. Ai grija sa fie un "background" placut [n-as zice chiar un restaurant - prea exagerat]. Sper ca te-am ajutat happy