| MiaAnamaria a întrebat:

As vrea si eu mai multe situ-ri cu cosmetice dar as vrea sa aiba si un pret rezonabil straight face, si ce parere aveti despre calitatea din produsele de la e.l.f?, as vrea sa imi cumpar niste pensoane, dar nu stiu daca sunt de calitate...

Dau fundita! >big grin

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| Katoky a răspuns:

Ro.oriflame.com are produse de calitate matusa mea lucreaza la oriflame dar si avon mie totusi imi plac produsele de la Avon ca mama i-a dat o crema de la oriflame la prietena ei si iau aparut peste rosii pe fata.se intampla doar daca estii sensibil.
Funda?

| oo4099 a răspuns:

Produsele e.l.f. sunt de obicei calitative.E posibil sa nimeresti si produse mai proaste, deoarece depinde de stoc.Cauta pe youtube si vei gasi multe pareri printre care si parerile romancelor.Te sfatuiesc sa iti comanzi de curand, deoarece s-au refacut stocurile.

| oo4099 a răspuns:

P.S. Daca nu esti cunoscatoare in domeniu e recomandabil sa apelezi la firme mai ieftine si cu produse cat de cat calitative, deoarece nu vei "abuza" un produs foarte costisitor, ci unul care poate fi inlocuit cu usurinta.

| Smokey13s a răspuns:

Incearca Avon sau Oriflame
www.avoncosmetics.ro
ro.oriflame.com

| MiaAnamaria explică (pentru Smokey13s):

Sunt corespondenta la Oriflame... tongue am multe produse de la ei ..si Avon nu imi plac... :d multumesc oricum pentru sfat :d

| CiufYlici a răspuns:

Http://ciufylici.blogspot.it elf sunt f bune, pentru detalii si alte intrebari iti voi raspunde, lasa-mi comm cu c vrei sa stii si iti voi spune