| ElFenomen a întrebat:

Salut, ce parere aveti de produsele de la "depozitul de calculatoare"( calitate, pret) pentru ca as vrea sa imi cumpar un laptop in perioada urmatoare, si inca ceva daca mai au magazine stradale big grin mersi.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Magazinul "depozitul de calculatoare" ca orice magazin vinde produse ale unor firme. Acorda garantie ca orice magazin si deci nu e vinovat daca produsl se defecteaza. Deci nimeni nu-si poate da o parere in pivinta produselor vizavi de magazin. Ce se poate spune despre magazin este calitatea serviciilor si acolo parerile sunt impartite ca la orice magazin. Despre faptul ca au magazine fizice: da, au. Depinde de unde esti. Intra pe siteul lor la contact si suna-i pe numerele afisate acolo si intreaba-i. Si, apropo, intra pe Shopmania sau Price.ro pentru a compara preturile. Nu te repezi la primul magazin.