| yassmyna a întrebat:

As vrea si eu niste sfaturi despre cum sa scap de varfurile de par arse fara sa tai prea mult din par!

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Taie putin si fa asta macar o data la doua luni, uleiul de ricin te va ajuta sa ai un par mai sanatos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Tuns a fiecare 2 luni, macar varfurile, vei constata ca parul tau va fi mai sanatos, va creste mai frumos.
Incearca sa nu mai folosesti asa des placa de intins parul, foehnul.
Te up!

| bobbyjah a răspuns:

Fa-ti masca pentru par, si renunta la placa de par sau orice ti-a ars parul.

| 87aspire a răspuns:

Inceraca ceva natural...o masca pe baza de galbenus de ou+ ulei de masline si 3-4 picaturi de zeama lamaie, faci ca o maioneza si apoi aplici de la radacina pana la varfuri, strangi parul si il acoperi cu folie, punga, important e sa nu il tii descoperit ca se intareste masca, il tii 3-4 ore apoi te speli, iti garantez ca nu vei fi dezamagita dupa 3-4 sedinte