| MacBarbie a întrebat:

Heii TPU :*. As vrea sa stiu daca exista vreun tratament sau ceva sa scap de varfurile arse. puppy dog eyes. Dau Fundita :**

2 răspunsuri:
| Șușșș a răspuns:

Trebuie sa te duci la coafor pentru a`ti taia varfurile.
Din cate stiu eu,varfurile arse,sunt si despicate, si decolorate, asa ca mai bine du`te la coafor.nu cred ca merge cu creme, sampoane, sau altele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare rau dar singura solutie e sa le tunzi. Exista solutii ca sa le mascheszi dar asta se numeste trisatlaughing. Eu folosesc un ser de par de la avon si imi asunde foarte bine varfurile arse.