| MacBarbie a întrebat:

Buna :* Am varfurile foarte arse din cauza ca ma indrept in fiecare zi. As vrea sa stiu si eu alte metode pentru ati indrepta parul fara sa afecteze varfurile. dau fundita :*

Răspuns Câştigător
| pryncesSs a răspuns:

Iti poti cumpara ulei pentru placa :*.
te dai cu el pe par. apoi iti perii parul. si il vei avea drept fara sa il mai faci cu placa

2 răspunsuri:
| effect a răspuns:

Pai in primul rand incearca sa folosesti si tratamente naturale pentru par
Iti da o stralucire mai aparte si iti face parul foarte ok
Pai ca sa scapi de ele acum trebuie sa le tunzi
Si sa incerci sa nu ti le mai indrepti chiar in fiecare zi,poti sa iti cumperi o perie rotativa,iti face parul drept si tine chiar mai mult si sta mai bine,are si volum parul
Incearca uneori sa iti lasi parul fara sa il faci cu placa, doar sa il usuci si sa il lasi asa natural, vei vedea ca va incepe sa iti placa :-)

| chels95 a răspuns:

Permanent drept, sau poti sa folosesti protectie termica si/sau masca dupa ce ti le tunzi. Asa nu o sa ti se mai arda.