| AndreeaLrdn a întrebat:

Buna :*
As vrea si eu sa aud niste pareri despre Cellulight - Crema pentru masaj anticelulitic. As vrea sa mi-o cumpar,dar nu vreau sa imi para rau dupa aceea! Adica vreau sa aflu de la cele care l-au folosit,daca efectele se vad, si cam in cat timp.

http://4.bp.blogspot.com/......350051.jpg

Va multumesc mult! Cel mai bun raspuns primeste fundita :*

Răspuns Câştigător
| adelinna21 a răspuns:

Eu tocmai ce mi-am cumapar gelul Cellufight de la elmiplant, nu stiu ce sa zic de crema.Si am cunostinte care au incercat gelul si a functionat.Dar trebuie sa faci si tu sport si sa renunti la ciocolata, chipsuri, prajeli si sucurile acidulate.Eu folosesc gelul in combinatie cu un aparat de masaj.Mi se inroseste piele si ma arde putin, dar acesta este efectul. Dupa mine cele pe baza de piper si efect termo, sunt cele mai bune.Nu ai de unde sa stii pana nu incerci tu singura.Depinde si de pielea fiecaruia.Costa 20 de lei asa ca nu pierzi avere mare.Eu zic sa incerci

| Ganea_VanesSa_1999 a răspuns (pentru adelinna21):

Stie cineva de ce se fac bubite rostii de la crema?

5 răspunsuri:
| BRoxana a răspuns:

Nu pot sa iti spun din proprie experienta,pentru ca nu am avut probleme inca cu asta,dar cunosc cazuri si intr-adevar, nu fuctioneaza, indiferent de cat de scumpe sunt, chiar nu fuctioneaza si nu are rost sa cheltui bani pe asa ceva, mai degraba incearca sa te axezi pe ceea ce mananci mai sanatos http://www.eva.ro/......33414.html si pe sport, mai degraba dai banii pe un abonament la sala decat pe asa ceva.

| jwatson a răspuns:

Celulita se da jos prin sport, de cele mai multe ori cremele de acest gen lasa de dorit.

| XxAndreea a răspuns:

Sincer..nu am incercat aceasta crema..dar..am incercat asta..http://www.youtube.com/watch?v=WQwhuAkKl-g de la 2:02 incepe tratarea celulitei..chiar am incercat si a mers foarte bine. daca la tine chiar nu merge..atunci iti poti cumpara creme, solutii etc..si fata din videoclip este pur si simplu GENIALA

| Ganea_VanesSa_1999 a răspuns (pentru XxAndreea):

Hei ma ajuti cu niste informatii despre Cellufight?