| Estera123 a întrebat:

As vrea si eu sa stiu cam care ar fi 'elementele de siguranta' ale unui ceas original. Care este diferenta dintre un ceas de lux original si unul contrafacut? Atunci cand vreau sa imi iau un ceas, la ce ar trebui sa ma uit inainte sa il cumpar (si prefer sa nu fie raspunsuri de genul 'pe site', 'daca are garantie' sau chestii de genul asta) pentru a stii sigur ca este original?

1 răspuns:
| мαяijüαηα a răspuns:

Cel contrafcut se strica..fte..repede. nu este rezistent. si i se duce...culoarea..acea aurie..la apa