| GiuliaTamas a întrebat:

Buna asta sunt eu :)) http://i597.photobucket.com/albums/tt54/giuli200/SP_A080 2.jpg?t=1286286613 sper sa va ajute cumva fotografia :)) puteti sa imi dati sfaturi cum sa ma tund mama zice ca trebuie neaparat sa ma tund si eu as vrea sa ma tund cumva prietenele imi spun ca imi sta bine cu bob vreau sa va cer si voua parera si sa va cer niste sfaturi ma ajutati va rog :D?

6 răspunsuri:
| Isabellblablabla a răspuns:

Heyy bunaaa! big hug Esti foarte frumusica >big grin

| GiuliaTamas explică:

In scari am fost de cand ma stiu laughing vreau ceva diferit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e nevoie sa te tunzi...esti mumoasa asa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca ti ar sta bine bob (parere de baiat)

| ɐɹıʌןǝ a răspuns:

Tunde-te în scări. Așa vei avea un aspect plăcut.

| xPuffi22 a răspuns:

Pai iti sta f. bine cu parul asa happy